Zaloguj przez Facebooka

• Jedno i drugie

• Siostry Godlewskie po zaśpiewaniu hymnu niszczą Agnieszkę Hyży, która je skrytykowała!

Z okazji Narodowego Święta Niepodległości siostry Godlewskie postanowiły zaśpiewać hymn. Jak nietrudno się domyślić, nie wyszło im to dobrze.

 

Nie umknęło to uwadze Agnieszki Hyży, która dodała mocny wpis na Instagramie. Dziennikarka nie zgadza się na promowanie takich zachowań w sieci.

Esmeralda Godlewska nie omieszkała oczywiście odpowiedzieć na post Hyży. Co napisały obie panie?

 WSTYD! I przestało to być śmiesznie... Są sytuacje, wydarzenia, symbole, okazje, które nie podlegają dyskusji, nie wymagają tłumaczenia i już na pewno nie mogą stanowić tła do... właśnie, do czego? To miało być zabawne? Nie dziś, nie teraz i generalnie NIGDY. Był karp i cała reszta... ale to obraża wszystko i wszystkich. Nie wystarczy tego wyśmiać.To trzeba zbojkotować, a potem ukarać. I to surowo! Media pozwoliły na zaistnienie takiemu zjawisku jak Siostry G., teraz się dziwią, że można coś takiego popełnić, jak żenujące odśpiewanie polskiego hymnu (wciągając w to jeszcze prezydenta) w pseudoseksownych pozach i minach... - napisała Agnieszka.

Jej post spotkał się z dużym poparciem internautów.

 

Esemeralda Godlewska nie pozostawiła postu Agnieszki Hyży bez odpowiedzi. Na swoim Instastory dodała krótki, acz mocny komentarz.

 

 Wstydem, droga Agnieszko, jest rozbicie rodziny i wdepnięcie w życie żonatego mężczyzny ze swoimi brudnymi buciorami.

Celebrytka pije oczywiście do związku Agnieszki z Grzegorzem Hyżym. Warto jednak podkreślić, że muzyk zanim związał się z prezenterką, nie pozostawał już w związku z Mają Hyży, pierwszą żoną.

• Szejkowie zachwyceni Godlewskimi! Chcą je w Katarze!

Szejkowie zachwyceni Godlewskimi! Chcą je w Katarze!

Umiejętności wokalne sióstr Godlewskich są dyskusyjne – one jednak nie odpuszczają i nadal śpiewają. Tym razem opublikowały wideo z okazji Święta Niepodległości. – „Szanowny panie prezydencie. Specjalnie na pana prośbę odśpiewamy hymn narodowy. Na 100-lecie odzyskania przez Polskę niepodległości – oznajmiły i wtedy zaczęło się piekło – polski internet wręcz zlinczował Godlewskie, a dziennikarz TVN Turbo chce je pozwać w związku ze znieważeniem symboli narodowych.

 

Innego zdania są jednak szejkowie z Kataru. Im i siostry i ich występy przypadły do gustu i jak tłumaczą, mimo restrykcyjnych praw islamu chcieliby zobaczyć ich występ u siebie a nawet chcą aby Polki promowały MŚ w Katarze. Piosenkę na tegoroczny Mundial przecież nagrały.

 

”To piękne i zmysłowe kobiety. Muszą tu przyjechać. Chcemy pokazać otwartość naszego kraju , przede wszystkim na inne kultury – pozwolimy na występ w ich kuszących strojach.” – tłumaczy asystent jednego z szejków.

 

Godlewskie mógłby liczyć na zakwaterowanie w luksusowym pałacu ich największego fana, który mimo braku 18 lat wręcz je ubóstwia, jak twierdzi nasze źródło.

 

Na Godlewskie czekać będzie niemal nieograniczony budżet wizerunkowy, sztab służby i przestronne wnętrza ociekającego złotem pałacu. Nie zabraknie także podróży.

• Oto co się dzieje z mężczyznami, którzy nie uprawiają seksu

Oto co się dzieje z mężczyznami, którzy nie uprawiają seksu
Życie seksualne dorosłych ludzi wygląda bardzo różnie. Jedni są szczęśliwi w związkach, w których żyją i w których regularnie uprawiają seks. Inni decydują się na to, aby poczekać z seksem do ślubu, chociaż tych osób jest zdecydowanie mniej.

Są jeszcze ludzie, którzy nie żyją w związkach, czyli sa tzw. singlami. Jedni z wyboru, inni z przymusu. Single w Polsce uprawiają seks z różną częstotliwością. Jedni raz na kilka miesięcy - jak coś się trafi - inni regularnie, ponieważ żyją w układach (których nie nazywają związkami) i raczej mają stałych partnerów seksualnych, a jeszcze inni nie uprawiają seksu wcale. 

Co jednak, jeśli ktoś żyje w związku, a i tak nie uprawia seksu, mimo tego że wcale ten stan rzeczy go nie satysfakcjonuje? Wtedy chyba jest najgorzej. Niestety zdecydowanie częściej coś takiego spotyka mężczyzn. Kobiety z różnych powodów lubią odmawiać seksu swoim partnerom, a czasem potrafią ich bardzo długo trzymać w takim stanie. Co jednak dzieje się z takim facetem, któremu odmawia się seksu? Nic dobrego. Co konkretnie? Zapraszamy dalej. 


Następna strona
Losowy wpis